رمانرمان عاشقانه

دانلود رمان به چال گونه های تو

در این قسمت از وبسایت رمان جدید با یک رمان عاشقانه بسیار زیبا در خدمت شما عزیزان هستیم. این رمان “دانلود رمان به چال گونه های تو” است و ما در ادامه مطلب آن را قرار داده ایم.

دانلود رمان به چال گونه های تو

قسمتی از رمان »

مثل همیشه بود ! با مهارت و حرفه ای ! انقدر وارد و کاربلد که حظ می کردم ! جوری که اصلا نیاز نبود برایش توضیح دهم که چه کاری را باید انجام دهد و چه کاری را نباید ! که از چه کارهایی بدم می آید و از کدام بیشتر خوشم می آید ! آنقدر خوب بلد بود که همیشه من را از اینکه او را انتخاب کرده بودم راضی می کرد. او تک بود ! نظیر نداشت ! پرحرارت ترین دختری بود که می شناختم . او برای تمام شب های یک مرد تنوع طلب و زیاده خواه چون من بس بود !

دستان کشیده و سپید زنانه اش که دور من حلقه وار و نوازش گونه می رقصید ، لبهای زیبا و پروتز شده و قلوه ای و برجسته اش که روی جای جای بدنم می لغزید و می بوسید ، پاهای خوش تراش و بلورینش که همزمان دور این مرد حصار وار می پیچید ، و اینکه همزمان هیچ قسمتی از پیکر تراش خورده اش ، در راضی نگه داشتنِ من ، بیکار نمی نشست ، و اینکه تمام انرژی و دقت و حواس و اشتیاق و حرارت و شهوت و هوسش را برای منِ خودخواه می گذاشت ، بیشتر از همه چیز مرا دیوانه می کرد !../ امیدواریم از این رمان بسیار زیبا و جذاب لذت ببرید همراه ما باشید.


این رمان انلاین میباشد لذا جهت حمایت از نویسنده و مشاهده وارد کانال تلگرامی آن شوید:

مشاهده رمان به چال گونه های تو


رمان های مشابه »

گناه من سادگی بود

جدال عشق و غیرت

کلاهداران

دلدادگی شیطان

چند لحظه عاشقم باش

اگر نویسنده ماهری هستی و علاقمندی رمانت رو در سایت ما درج کنی میتونی از اینجا اقدام کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا