رمان عاشقانه

دانلود رمان دشمن عزیز من

در این قسمت از سایت رمان جدید با رمان عاشقانه دیگری با نام ” دانلود رمان دشمن عزیز من” در خدمت شما هستیم. امیدواریم این رمان مورد پسند همراهان ما قرار بگیرد.

دانلود رمان دشمن عزیز من

قسمتی از رمان »

مامان باز از وانتی یک کپه سبزی خریده بود و قالیچه ی خرسی جهازش را که دیگر نخ نما شده و هیچی از طرح و نقشش باقی نمانده بود انداخته بود توی حیاط زیر سایه ی درخت انجیر و داشت پاکشان می کرد .گهگاهی هم یک نگاه چپ به من می انداخت یعنی ” خجالت بکش! نمی خوای بیای به مادرت کمک کنی ؟”
من هم مثلا معنی نگاهش را نمی فهمیدم داشتم در طول و عرض حیاط کوچکمان راه می رفتم و درس می خواندم .فردا امتحان جغرافیا داشتیم و من دلم می خواست مثل همیشه بالاترین نمره ی کلاس را از آن خودم کنم .هوا نسبتا گرم بود اما نه آن قدر که جلوی درس خواندن توی حیاطم را بگیرد .
از توی خانه سرو صدای مانی و مونا این دوقلوهای غیرهمسان به قول بابا افسانه ای به گوش می رسید .باز معلوم نیست سر چی دعوایشان شده بود ؟ مامان دوباره یکی از همان نگاه های مکش مرگ من را تقدیم من کرد و با سرکوفت گفت

-اقلا به یه دردی بخور ترمه خانم! نمی شنوی ؟ برو ببین دوقلوها چشونه تا خونه رو روی سرشون خراب نکردن .شب مهمون داریم .
با حرصی درآمده کتاب را بستم و غرزدم
-اگه گذاشتین من درس بخونم …

اما قبل از اینکه از پله ها بالا بروم صدای تارا را شنیدم که داشت سردوقلوها داد می زد .مثل اینکه خواب بعدازظهرآدینه اش را برایش حرام کرده بودند…


این رمان انلاین میباشد لذا جهت حمایت از نویسنده و مشاهده وارد کانال تلگرامی آن شوید:

مشاهده رمان دشمن عزیز من


رمان های مشابه »

جدال عشق و غیرت

ارباب و رعیت

ترنج

صیغه 5 ساله من

او عاشقم نبود

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا