رمان عاشقانه

دانلود رمان من زاده ی پاییزم

در این قسمت از وبسایت رمان جدید با یک رمان عاشقانه بسیار زیبا در خدمت شما عزیزان هستیم. این رمان “دانلود رمان من زاده ی پاییزم” است و ما در ادامه مطلب آن را قرار داده ایم.

دانلود رمان من زاده ی پاییزم

قسمتی از رمان »

به مردی تنه زدم و نزدیک بود پخش زمین شوم … چه خبرته خانوم؟ مگه داری سر می بری؟ به سختی خود را کنترل کردم تا تعادلم حفظ شود … به قصد عذرخواهی نگاهش کردم ، اما باز این خاطرات لعنتی جلو چشمانم را تار کردند.تلو تلو خوران نیمکتی یافتم و خود را روی آن رها کردم و مات و خیره رو برویم را نگریستم . من که دوستش داشتم ! من که قلبم برای دوست دارم گفتنش غش و ضعف رفته بود. من که اینهمه سال با او خاطراتِ شیرینِ لعنتی ای را تجربه کرده بودم.

خاطراتی که یک لحظه ، حتی یک لحظه از جلو چشمان بارانی ام کنار نمی رفتند و با سماجت عرض اندام می کردند. پس
چطور شد که نتوانستم … بوسه اش را تاب بیاورم؟چرا لبانش که بر لبانم نشست مثل دیوانه ها شدم ؟ چرا نتوانستم حضورش را به آن شکل و برای عشق بازی تحمل کنم؟چرا دیدن و نوازش سینه ی برهنه و جذابش بیشتر از اینکه تمایالت زنانه ام را تشدید کند مرا از خواستنش منع کرد؟

خدایا !چه مرگم شده بود … او خودش بود … همان مردِ جذابِ زندگی من ! همان مردی که نقش اول تمام روزهای زندگی ام را داشت …/ امیدواریم از این رمان بسیار زیبا و جذاب لذت ببرید همراه ما باشید.


این رمان انلاین میباشد لذا جهت حمایت از نویسنده و مشاهده وارد کانال تلگرامی آن شوید:

مشاهده رمان من زاده ی پاییزم


رمان های مشابه »

پرنسس و کوتوله ها

عشق ممنوعه استاد

کلاهداران

کوراب

عدم

کانال تلگرامی ما عضویت در کانال تلگرامی ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا